22. listopada 2024.

KK Karlobag plasiran na Prvenstvo Hrvatske

Proteklog vikenda, održano je uzbudljivo Prvenstvo parova regije Zapad za sezonu 2023./24. u muškoj kategoriji, gdje su se natjecali neki od najboljih kuglačkih parova regije.

Uz veliki uspjeh, par iz KK-a Karlobag, u sastavu A. Duić i R. Tomljanović, osvojio je fantastično 3. mjesto sa ukupno 1184 srušenih čunjeva. Ovaj izniman rezultat omogućio im je plasman na nadolazeće Prvenstvo Hrvatske.

Visoko prvo mjesto zasluženo su osvojili A. Holjevac i J. Obajdin iz KK-a Korana Slunj, dok su drugo mjesto zauzeli A. Svilčić i D. Kafol iz KK-a Mostanje 1949 Karlovac.

Ovo natjecanje je potvrdilo visoku razinu sportskog umijeća i predanosti svih sudionika, te je par iz KK-a Karlobag pokazao izniman talent i sposobnost u konkurenciji vrhunskih kuglačkih parova regije Zapad. Svim timovima želimo puno uspjeha na Prvenstvu Hrvatske!